+90 (212) 671 76 78 - 79
info@sardem.com

Sardem Mimarlık

SARDEM MİMARLIK > Sardem Mimarlık
placeholder
 • 2022

  SARDEM MİMARLIK HAKKINDA

  Sardem Mimarlık İnşaat Dekorasyon ve Reklamcılık Limited Şirketi 2005 yılında, inşaat, mimarlık, dekorasyon ve taahhüt alanında hizmet vermek üzere kurulmuştur. Kalite ve fark yaratan ivme ile bugünkü tecrübe ve güvenilirliğe ulaşmıştır.

  Kamu ve özel sektörde nitelikli proje ve uygulamalara başarı ile imza atılmıştır.

  Yurt çapında gerçekleştirdiği fabrika binaları,yurt binaları, hastane inşaatları,konut inşaatları, yönetim binaları, gibi birçok alanda anahtar teslim müteahhitlik hizmetleri vermiş, çok sayıda projeyi başarı ile tamamlamış deneyimli bir kuruluştur.

  Vizyonumuz, mesleki değerlerden asla taviz vermeden, teknolojik gelişmeleri takip ederek kaliteyi işlerimize yansıtmaktır.

  Misyonumuz geçmişte olduğu gibi gelecekte de üstleneceğimiz görevleri çağdaş kalite değerlerine ve uluslararası standartlara uygun olarak başarı ile tamamlamaktır.

 • 2010-2022

  FARKLI ALANLARDAKİ PROJELERDE YÜKSEK BAŞARI

  Fabrika binaları, yurt binaları, hastane inşaatları, konut inşaatları, yönetim binaları gibi birçok farklı alanda başarılı projelere imza atılmıştır.

 • 2005-2010

  KAMU VE ÖZEL SEKTÖR PROJELERİ

  Kamu ve özel sektörde nitelikli proje ve uygulamalara başarı ile imza atılmıştır.

 • 2005

  KURULUŞ

  Sardem Mimarlık İnşaat Dekorasyon ve Reklamcılık Limited Şirketi 2005 yılında, inşaat, mimarlık, dekorasyon ve taahhüt alanında hizmet vermek üzere kurulmuştur.